• Koalicioni ultimatum Jahjages: Nëse nuk e nominon Haradinajn, do të çojmë në Kushtetuese
 • Jacobson u thotë liderëve: Priteni vendimin e Gjykatës Kushtetuese
 • Thaçi: Kosova po vazhdon rrugëtimin e pamohueshëm
 • Nuk ka heqje vizash për këtë vit
 • Sot, provimi pranues në UP “Hasan Prishtina”
 • Sot Thaçi pret prokurorin Williamson
 • 30 kosovarë të lënduar, dhjetë rëndë – ishin duke shkuar me autobus në Austri
 • PDK-ja e dërgon Mustafën në Kushtetuese
 • Kurti: Më shpesh e ka takuar Thaçi Daçiqin, se unë nënën time

Showbiz

Teknology

Volkswagen prezanton Golfin e radhës

Ne po jetojmë në epokën e veturave më të mira dhe veturat si Ford Focus ST dhe Volkswagen Golf GTI të cilat janë aktualisht në shitje janë duke punuar edhe më tej për përmirësimin e modeleve të tyre. Poashtu, vetura Ford Focus ST do të vijë... Read more

Poezi

Kerkoj

Kerkoj

Kërkoj vetëm pak qetësi, Të shkëputem nga kjo botë, Të zhytem thellë në vetmi E papushim të qaj me l... Read more

Horoskopi

Me te lexuara

foto Lajm

Koalicioni ultimatum Jahjages: Nëse nuk e nominon Haradinajn, do të çojmë në Kushtetuese
 • Jacobson u thotë liderëve: Priteni vendimin e Gjykatës Kushtetuese
 • Thaçi: Kosova po vazhdon rrugëtimin e pamohueshëm
 • Nuk ka heqje vizash për këtë vit
 • Sot, provimi pranues në UP “Hasan Prishtina”
 • Sot Thaçi pret prokurorin Williamson
 • 30 kosovarë të lënduar, dhjetë rëndë – ishin duke shkuar me autobus në Austri
 • PDK-ja e dërgon Mustafën në Kushtetuese
 • Kurti: Më shpesh e ka takuar Thaçi Daçiqin, se unë nënën time

Powered By Radioknaqu WebMaster